The Player 1.01 Pilot: Person of Interest, anyone?

Сценарій: Джон Роджерс, Джон Фокс

Режисер: Барат Наллури

Уеслі Снайпс – далеко не перша кіношна зірка у серіалах. Цим вже нас не здивуєш. Але чи задумувався The Player, щоб когось дивувати – це питання дуже суперечливе. Поки дивишся, у голові де-не-де спалахує думка: «О, це я вже десь бачив, і це, а це ось буквально вчора!». В принципі, так воно і є – нічого нового вони не зняли, проте сказати, що зробили пілот погано я теж не можу.

(c) NBC

Сюжет в цієї історії простий – Лас-Вегас, місто, де граю всі і на все, включно із людськими життями. Звичайно, для цього потрібні особливі умови і особливий гравець. Таким випадково і стає наш головний герой Алекс Кейн – колишній агент ФБР, а зараз – «жах і нічний кошмар всіх систем безпеки у казино». Він може знайти слабкі місця навіть у найкращих, тому його і запрошують консультувати. І все б нічого, але раптово життя містера Кейна перетворюється із цікавого на дуже цікаве. Спочатку повертається його колишня дружина-лікарка, яка свого часу змінила його життя і зробила з Алекса гарного хлопця. Дружину він й досі кохає, як і вона його, тому ці двоє вирішують зійтись, і прямо посеред ночі дружину Кейна вбивають, а його самого ловлять на вулиці у самих трусах і зі зброє у руках. Алексу світить в’язниця, але тут у справі з’являється загадковий містер Джонсон та його помічниця Кассандра і пропонуються зіграти з ними у гру – допомогти розкрити потенційне викрадення зі вбивством, організоване тими самими людьми, які і підставили Кейна, аби прибрати з дороги. Апекс вагається, але потім погоджується, і починається гра, де ставки роблять впливі люди, яким немає куди подіти гроші. Краще б нам віддали! Кейн грає до кінця, йому допомагають звільнитись, надавши потрібні докази, а потім пропонують роботу – грати так постійно, тим паче, що наші герої мають систему передбачування злочинів (вітання від нашого столу Person of Interest).

(c) NBC

Все це було б непогано, якби не повторювало багато сюжетів одночасно. Про персонажів теж нічого не скажеш – Апекс Кейн аж занадто стандартний, щоб виділитись на фоні, не можна сказати, що це поганий типаж, просто далеко не новий. Кассандра – нова варіація на тему Фелісіті Смоук, містер Джонсон – єдиний, хто радує, але більше в образі дуркуватого агента ФБР, проте це заслуга Снайпса та його комедійного таланту. Акторський склад непоганий. Власне Снайпс – на нього завжди приємно дивитись і грає він чудово, Філіп Вінчестер, який для мене назавжди, мабуть, лишиться Робінзоном Крузо із дуже поганого і дуже смішного серіалу «Крузо» наче знайшов для себе місце, але йому бракує індивідуальності. Черіні Вейкфілд мене скоріше порадувала, хоча теж хочеться більшої індивідуальності. Насправді, якщо подумати, пілот The Player лишив набагато кращі враження, ніж, наприклад, Blindspot – він динамічніший, краще прописаний, йому не бракує іронії та взагалі гумористичних шляхів. Видно, що за кермом людина, яка створила Leverage – Джон Роджерс. Але сумніви лишаються – чи не забракне сил створити конкуренцію у такому важкому слоті, де є всім відомий лідер How to Get Away with Murder? Думки критиків впевненості  не додають, проте побачимо, чим все це закінчиться, дивитись для розваги цілком можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *