The Following: Big Bad’a в студію!

Улюбленець аудиторії Майкл Ілі (Almost Human) стане новим партнером Райана Харді по кримінальних танцях у третьому сезоні The Following, який має з’явитись на екранах у новому році. Ілі гратиме геніального кіллера, який має захопити увагу Харді після того, як він позбувся Джо Керолла. Чи можна позбутись Керолла назавжди – ось найбільше питання від шанувальників серіалу.

Майкл Ілі
Фото usvsth3m

Пітер Капальді залишається Доктором Хто

І, як мінімум, ще на один сезон. Нинішний ляльковод всесвіту “Доктора Хто” Стівен Моффат повідомив, що Капальді залишиться на 9 сезон. До речі, вперше актору пропонували зіграти неймовірного мандрівника часом та простором ще у 1996 році, але тоді він відмовився. Про повернення Дженни Коулменн поки ніхто не говорить, але ходять чутки, що вона попрощається із роллю Клари Освальд у різдвяній серії.
А поки чекаємо на повернення Доктора у грудні – разом із Ніком Фростом у ролі святого Ніка.

True Detective: цупка лінія між телебаченням та кіно

Я не сплю, я тільки марю.

Раст Коул

True Detective poster
Фото HBO

Минулого січня після виходу першої серії новітньої антології молодого сценариста Ніка Піццолатто True Dectective про цей проект говорили дуже багато – шукали можливі витоки, намагались зрозуміти, звідки у Піццолатто виникла така ідея, але жоден найприскіпливіший критик не міг заперечити одного – він зробив справжнє кіно на телебаченні. Таке кіно, якого вже й в кінотеатрах не побачиш. Детективна складова із поєднанням ілюзій та хоррору нагадує Хічкока, але ще більше – Лінча, особливо “Твін Пікс”. Проте нічого дивного – автори True Detective  не приховують свого захоплення історією Лори Палмер. Читати далі True Detective: цупка лінія між телебаченням та кіно

І ще дещо про Мінді

FOX замовили додаткові сценарії до комедії The Mindy Project, збільшивши замовлення до 21 серії в третьому сезоні. За останніми рейтингами серіал про лікарку-гінеколога із Нью-Йорка, яка зовсім не схожа на типову телеляльку, а скоріше нагадує реальну дівчину за 30 із реальними проблемами в особистому житті, входить до п’ятірки найпопулярніших комедій серед жінок від 18 до 34. А це для телебосів показник! Даєш Мінді в кадр!

The Mindy Project  - Season 3
Фото FOX

Бредлі Уітфорд повертається на телебачення

Зірка The West Wing та Studio 60 on the Sunset Strip, один із улюбленців Аарона Соркіна Бредлі Уітфорд знов повертається на телебачення. У 2015-му його можна буде побачити на Showtime у комедії Happ-ish в ролі легенди рекламного бізнесу Джонатана Кука. В оригінальному пілоті цю роль мав виконати Рис Айфанс. Знімати починають в грудні у Нью-Йорку. Чекайте, комедія від Showtime з Уітфордом  – це не забавки!

Бредлі Уітфорд - фото IMG
фото IMG