ABC: Знову Шонда Раймс

Третіми повідомили про свій розклад на майбутній телесезон панове із алфавітного каналу – поборники родинних традицій, американського прайм-тайм “мила” та шанувальники Шонди Раймс. Телекритики вже давно жартують, що АВС – це такий собі Shondaland (саме так і називається компанія гуру сценарної справи). Найуспішніший канал минулого сезону вирішив, що стабільність – ознака майстерності, тому на місця закритих серіалів поставили нові, а все інше лишили на мідсезон. Таким чином, кілька найсильніших продуктів в панелі каналу цього року ми не побачимо раніше зими.

Читати далі ABC: Знову Шонда Раймс

FOX: Чи бути новому Empire у новому сезоні?

Поки ви куняли після свят або намагались отямитись у карколомному вирі подій, телеканал FOX оприлюднив і свій розклад на наступний телевізійний сезон, а ще порадував усіх датою повернення культового серіалу всіх часів, народів та планет The X-Files – пошуки істини від Кріса Картера почнуться 24 січня одразу після матчу NFC, наступного дня вийде друга серія, а потім чекайте на Малдера та Скаллі раз на тиждень.

Читати далі FOX: Чи бути новому Empire у новому сезоні?

NBC: Що чекає на нас восени?

Вчора мене запитали, що я думаю про новий розклад каналу павичів (якщо ви бачили лого NBC, то ви,  думаю, розумієте, чому його так називають). Що я думаю? Я про нього не думаю. Але можу спробувати розказати про нього вам.  Читати далі NBC: Що чекає на нас восени?