The Player 1.01 Pilot: Person of Interest, anyone?

Сценарій: Джон Роджерс, Джон Фокс

Режисер: Барат Наллури

Уеслі Снайпс – далеко не перша кіношна зірка у серіалах. Цим вже нас не здивуєш. Але чи задумувався The Player, щоб когось дивувати – це питання дуже суперечливе. Поки дивишся, у голові де-не-де спалахує думка: «О, це я вже десь бачив, і це, а це ось буквально вчора!». В принципі, так воно і є – нічого нового вони не зняли, проте сказати, що зробили пілот погано я теж не можу.

(c) NBC

Читати далі The Player 1.01 Pilot: Person of Interest, anyone?

Blindspot 1.01 Pilot: Майкл Скофілд 2.0

Автор сценарію: Мартін Геро

Режисер: Марк Пеллінгтон

Пілотна серія нового проекту NBC Blindspot від того самого Грега Берланті з’явилась в мережі набагато раніше за ефірну прем’єру, проте я вирішила, що варто почекати, може, щось змінять. Виявилось, що нічого не змінили, проте перша серія показала непогані рейтинги. Конкуренція в цьому слоті невелика, та й там давно бракувало свіжої крові, тому, скоріше за все, серіал виживе, хоча я поки не можу сказати, що він аж прямо стовідсотково на це заслуговує.

(c) NBC

Читати далі Blindspot 1.01 Pilot: Майкл Скофілд 2.0

Scream Queens 1.01 Pilot &1.02 Hell Week: Добрий вечір, мене звати Райан Мерфі!

Пояснювати людині, яка виросла на сучасній поп-культурі, хто такий Райан Мерфі, мабуть, не варто, а для тих, хто ще не знайомий з його творчістю (I mean, really? Isthereanyone?) – саме час. FOX запустили новий проект великого шанувальника гротеску, майстра алегорій та висміювань самого себе Scream Queens. На цей серіал чекали, його називали провалом ще до того, як з’явились навіть перші фото й був затверджений акторський склад, але це Мерфі, а в нього майже не буває провалів (єдиний випадок – це Pretty/Hundsome, який я особисто й досі не пробачила Powers That Be, TheNewNormal назвати провалом в мене не стане сил, вони були аж надто гарні).

Читати далі Scream Queens 1.01 Pilot &1.02 Hell Week: Добрий вечір, мене звати Райан Мерфі!