#TCA2015 – HBO + Cinemax

Другий день зимового прес-туру відзначився новинами від НВО та Cinemax, що належить тому самому власникові. Обидва телепродуценти повідомили про дати повернення великих хітів та про нові серіали в ефірній сітці. Найголовніше з панелі питань та відповідей у Пасадені вже в нотатках ТВ-Дока.

 • Game of Thrones, Veep та Silicon Valley повернуться 12 квітня. Головний хіт каналу НВО Game of Thrones вперше в історії американської серіальної продукції буде представлений глядачеві в форматі IMAX – останні дві серії 4-го сезону покажуть у 150 кінотеатрах, так само в кіно можна буде побачити і трейлер 5 сезону серіалу. 
 • Політична чорна комедія The Brink з Джеком Блеком, Тімом Роббінсом та Пабло Шрайбером вийде влітку цього року. 
 • Традиційне питання про показ The Interview було прокоментовано так само, як і майже всю панель коментували Netflix – без коментарів. 
 • Togetherness – новий серіал з Амандою Пітт про стосунки двох пар, що мешкають під одним дахом, починається на НВО вже 11 січня. Як зауважила Пітт, це точно буде комедія, бо хто ж серйозно роздягається на камеру в 42 роки після народження двох дітей. 
 • Vice повертається на екрани 6 березня – в третьому сезоні буде 14 серій. 
 • До сторіччя Френка Сінатри НВО готує 4-годинний документальний фільм Sinatra: All Or Nothing At All.
 • Серед головних новин від  Cinemax – Strike Back повертається на останній сезон влітку, The Knick – восени, а третій сезон Banshee починається вже сьогодні, 9 січня. 
НВО by Variety
Variety

#TCA2015 – Netflix

tca-2015-logoЩороку Асоціація телевізійних критиків Сполучених Штатів проводить прес-тур телеканалів, відомий як Winter Press-Tour або Winter TCA (Television Critics Assosiation). Протягом тижня телебоси розповідаю, що нового чекає на глядачів, повідомляють про продовження серіалів та нові домовленості із сценаристами та акторами. Цього року почали зимові виступи на публіку представники Netflix в особі Теда Сарандоса. Ми зібрали найважливіше з його виступу:

 • Новий проект Marco Polo одержав замовлення на другий сезон з 10 серій.
 • Усі розмови про показ скандального фільму The Interview одразу ж припинялись, хоча Netflix все ще не виключає можливості показу стрічки.
 • Вони все ще збираються випускати новий сезон Arrested Development, але дата поки не визначена.
 • Daredevil – перший серіал спільно з Marvel  – вийде 10 квітня.
 • Unbreakable Kimmy Schmidt – новий серіал неймовірної Тіни Фей із замовленням на два сезони одразу дебютує 6 березня. Серіал презентувала сама Тіна Фей.
 • Родинна драма Bloodline вийде 20 березня. На питання преси відповідав s головний актор майбутнього серіалу, зірка Friday Night Lights Кайл Чендлер, і автори серіалу та виконавці інших ролей. Знімали, як це не дивно, у Флориді.
 • Grace and Frankie – комедія від співавторки “Друзів”  Марти Кауффман чекає на нас 8 травня.
 • Серіал The Fall презентували виконавчий продюсер та виконавиця головної ролі Джилліан Андерсон, яка зауважила, що ця роль – одна з її найулюбленіших. Автори впевнені, що у серіала буде третій сезон.
 • Четвертий сезон серіалу Lilyhammer під питанням.
ted-sarandos-1
Getty Images

Mozart in the Jungle: Hear the Hair

mozart-in-the-jungle
Фото Amazon

Новый формат современного американского телевидения, который появился благодаря Netflix, и продолжает набирать обороты все чаще и чаще дает понять телегигантам, что, скорее всего, будущее телевидения и сериальной продукции за онлайн-технологиями. Amazon никогда не “пас задніх”, потому их прошлогоднее решение начать делать собственные сериалы не удивило никого. И, похоже, они знают, что делают, во всяком случае, в ситуации с Mozart in the Jungle все получилось – четко, стильно, музыкально и с потрясающим кастом. Да, диалоги местами можно было сделать куда более острыми и жесткими, да, иногда вязкость текста хотелось намазать на хлеб и отдать прохожему, но все равно получилось – получасовая драмеди о классической музыке в столице неоклассики.
Читати далі Mozart in the Jungle: Hear the Hair